1. gyakorló: Európai Minősített eTwinning Projekt címek

Nyomtatóbarát változatPDF változat

Iskolánk eTwinning szakköre Európai Minősített eTwinning Projekt címet nyert az előző tanév Bookworm Company elnevezésű projektjéért.

A szakkör tagjai: Molnár Míra, Klement Tamás, Tóth Gergő, Bérces-Nagy Sára, Sallai Panna, Szénássy Ákos, Ferenci Dorina, Szabolcsik Marcell, Czibók Milán, Fónay Laura, Tamás Júlia, Pár Kamilla, Péntek Virág, Vitári Lili, Herr Márk, Tóth Máté, Nikolics André, Egyed Enikő, Vajda Julianna.

Francia, olasz, lengyel, spanyol és ukrán partnerekkel együttműködve közös online könyvkiadót alapítottak, amelynek az egyes országokban lévő részlegei egy-egy általuk választott angol nyelvű könnyített nyelvezetű könyvet olvastak el, dolgoztak fel, reklámoztak, ajánlottak egymásnak. Szakköröseink Mark Twain: The Adventures of Tom Sawyer művét választották. Ötödik osztályos etwinningeseink munkája:

A 2017/2018. tanév 7ab angol nyelvi csoportja:

Balázs Lilla, Egyed Enikő, Göndöcs Márton, Laczkó Melinda, Papp Olivér, Pesti Kinga, Ráth Péter, Ronczyk Vince, Tabár Dániel, Vajda Julianna, Vendler Botond, Vincze Zoé Sára, Vinklmann Attila

tanórai keretben vett részt eTwinning projektben, melynek célja volt a brit kultúra  minél sokrétűbb megismerése. Török, görög, olasz és cseh diákokkal együttműködve kutatták Nagy-Britannia történelmét, irodalmát, hagyományait, nagyjainak életét, munkásságát. A projekt során négy ismeretterjesztő magazint állítottak össze, az első szám a képre kattintva olvasható:

rovat:
You shall not pass!